Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Rumia (wejherowski, pomorskie)
10/05/2024

Opis pracy

Niepubliczne Przedszkole “Iskierka” w Rumi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:

1. Ukończone studia wyższe z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

2. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

3. Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.

4. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Zakres obowiązków:

1. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i roczny plan pracy placówki.

2. Prowadzenie wymaganej dokumentacji pedagogicznej.

3.Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań.

4. Współpraca z rodzicami , organizowanie uroczystości przedszkolnych.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie.

2. Wymiar etatu: pełen etat- 35 h.

3. Możliwość realizacji awansu zawodowego.

4.Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.

5. Całodzienne, bezpłatne wyżywienie.

6. Dofinansowanie karty programu MultiSport.

Benefity
karta sportowa