Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Krzyki (Wrocław, dolnośląskie)
16/04/2024

Opis pracy

Szukamy nauczyciela wychowania przedszkolnego do placówki montessoriańskiej (współprowadzenie grupy mieszanej wiekowo). Oferujemy pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu. Zależy nam na osobie mającej wiedzę, jak wygląda edukacja w duchu Montessori lub gotowej się tego dowiedzieć:)

Wymagania:
kwalifikacje do pracy w przedszkolu (lub ostatnie lata studiów); książeczka sanitarno-epidemiologiczna; szukamy osoby ciepłej, pogodnej, o wysokiej kulturze osobistej i umiejętnościach komunikacyjnych

Zakres obowiązków:
prowadzenie grupy przedszkolnej w wieku 3-6 lat (razem z drugim nauczycielem); przygotowywanie materiałów i kart pracy; prowadzenie dokumentacji grupy; spotkania z rodzicami; współpraca ze środowiskiem lokalnym; organizacja “imprez okolicznościowych”, typu bal, Dzień Życzliwości, itp.

Oferujemy:
negocjowany grafik; możliwość urlopu w trakcie roku szkolnego; pełne wsparcie w realizacji obowiązków; świetnie wyposażoną salę; udział w szkoleniach/konferencjach; dofinansowanie kursów; domową atmosferę pracy

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
życiorys; zgodę na przetwarzanie danych osobowych;

Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe):
dyplom ukończenia studiów

Benefity
finansowanie szkoleń i kursów